#1 2009-09-09 17:09:41

Bartek Admin

Administrator

899326
Call me!
Skąd: Fajsławice
Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 25
Punktów :   
Co zbieram oprócz podstawek: Kapsle
Hobby, zainteresowania: Genealogia, informatyka
O sobie; co robię teraz: Uczę się

Nowe forum, nowi userzy, więc i nowy admin - WITAJCIE! :D

Witam.

Chciałbym napisać kilka słów o sobie. Nazywam się Bartek Baran, mieszkam w Fajsławicach, pow. krasnostawski. Chodzę do Publicznego Gimnazjum w Fajsławicach.

Interesuję się komputerami, birofilistyką (zbieram kapsle i podstawki), genealogią, hokejem.

I cóż - jestem Waszym administratorem.

Miło mi bardzo.

Offline

 

#2 2009-09-09 19:33:24

karin861

Nowicjusz Forum

2495857
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 7
Punktów :   
Co zbieram oprócz podstawek: chusty, karty wstępu do parków
Hobby, zainteresowania: turystyka, birofilistyka
O sobie; co robię teraz: studentka
WWW

Re: Nowe forum, nowi userzy, więc i nowy admin - WITAJCIE! :D

Cześć Bartek!
Fajnie, że założyłeś forum podstawkowe, na razie tu świeci pustkami, ale początki są zawsze trudne, więc się nie zrażaj.
Miło mi Cie poznać, choć chyba nie miała okazji osobiście? Chyba, że się mylę? Jeśli będziesz na jakiejś giełdzie niedługo to daj znać, chętnie Cie poznam, i może wymienię?
Dużą masz kolekcje wafli?
Pozdrawiam,
Karina

Offline

 

#3 2009-09-09 19:46:10

Bartek Admin

Administrator

899326
Call me!
Skąd: Fajsławice
Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 25
Punktów :   
Co zbieram oprócz podstawek: Kapsle
Hobby, zainteresowania: Genealogia, informatyka
O sobie; co robię teraz: Uczę się

Re: Nowe forum, nowi userzy, więc i nowy admin - WITAJCIE! :D

Na giełdzie jeszcze nie byłem, więc nie dałem się poznać jeszcze.

Prócz podstawek, zbieram kapsle. Jednak przez 3,5 roku uzbieraliśmy (zbieram z kolegami) zaledwie ok. 700 kapsli. Teraz zaczynam działać w tym kierunku na serio - wysyłam maile do browarów itd. (podstawki też przysyłają )

Wafli mam natomiast zaledwie kilkadziesiąt. Zbierałem je bardzo, ale to bardzo amatorsko, więc o nie zbytnio nie zabiegałem. Ale teraz się to zaczyna zmieniać. Między innymi dlatego utworzyłem to Forum.

PS: Na wymianę mam na razie b. mało podstawek. Zresztą nie będę wymieniał, bo się ośmieszę Chyba, że cię zainteresują podstawki BOSSA (Mocny browar) z Browaru Witnica S.A. (taki niebieski wafel), ale pewnie masz

Offline

 

#4 2009-09-10 21:28:22

karin861

Nowicjusz Forum

2495857
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 7
Punktów :   
Co zbieram oprócz podstawek: chusty, karty wstępu do parków
Hobby, zainteresowania: turystyka, birofilistyka
O sobie; co robię teraz: studentka
WWW

Re: Nowe forum, nowi userzy, więc i nowy admin - WITAJCIE! :D

Aha, no właśnie tak patrze, że nowy nick i go nie kojarzę. Tym bardziej gratuluję odwagi w utworzeniu forum w "światku" birofilistycznym osobie nieznanej (nawet z maili jak dla mnie) innym kolekcjonerom. A udzielasz się na browar.biz może? Ja mam taki sam nick również na tamtym portalu.
Co do kolekcji, to każdy kiedyś zaczynał, wiele można uzbierać samemu, wymienić się, ale w pewnym momencie nastaje taka chwila, że pewne okazy trzeba kupować, bo nie da się ich zdobyć samemu, bądź wymienić (nie posiadając czegoś równie wartościowego w zamian).
A co Cie skłoniło do zbierania akurat wafli? Zbierasz tylko polskie czy cały świat?
Co do Witnicy to mam już ta podstawkę, w swojej kolekcji na stan obecny mam ok. 1450 podstawek więc jest coraz trudniej o nowe (bez wydawania na nie setek złotych oczywiście).. ale się nie poddaje i szukam wytrwale, jak coś wpadnie nowego to ciesze się jak głupia (kiedyś wpadało 100 na giełdzie, teraz wpada 10-20 ).
Życzę więc wytrwałości w powiększaniu kolekcji ( a z tym bywa czasami różnie) Mam nadzieję, że za kilka lat Twoja kolekcja będzie przynajmniej 3x większa
A no i zapraszam na giełdę! Naprawdę niezapomniana atmosfera i co najważniejsze - mnóstwo znajomości pozawierasz i się w to wkręcisz!

Offline

 

#5 2009-09-12 10:56:08

Bartek Admin

Administrator

899326
Call me!
Skąd: Fajsławice
Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 25
Punktów :   
Co zbieram oprócz podstawek: Kapsle
Hobby, zainteresowania: Genealogia, informatyka
O sobie; co robię teraz: Uczę się

Re: Nowe forum, nowi userzy, więc i nowy admin - WITAJCIE! :D

Wafle zbieram z Polski i świata. Co mnie skłoniło, sam nie wiem. Ot tak, po prostu

Udzielam się tylko na www.forum.kapsle.xon.pl - Mam tam nick bartek.baran

Dziękuję za życzenia i gratulacje. Chciałbym jedynie bardzo, aby to Forum się rozwijało i dochodziło wielu nowych userów, bo póki, co to mało jest naszych Forumowiczów. Dlatego raz jeszcze zachęcam, by "reklamować' () to Forum. Bo jest naprawdę, myślę, potrzebne

Offline

 

#6 2009-09-13 09:37:28

karin861

Nowicjusz Forum

2495857
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 7
Punktów :   
Co zbieram oprócz podstawek: chusty, karty wstępu do parków
Hobby, zainteresowania: turystyka, birofilistyka
O sobie; co robię teraz: studentka
WWW

Re: Nowe forum, nowi userzy, więc i nowy admin - WITAJCIE! :D

Jeśli wysłałeś zaproszenia do wszystkich userów, którzy dodali swoje maile w necie, tak jak do mnie, to nie mam komu już wysłać powiadomienia hehe

Offline

 

#7 2009-09-16 20:25:05

Bartek Admin

Administrator

899326
Call me!
Skąd: Fajsławice
Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 25
Punktów :   
Co zbieram oprócz podstawek: Kapsle
Hobby, zainteresowania: Genealogia, informatyka
O sobie; co robię teraz: Uczę się

Re: Nowe forum, nowi userzy, więc i nowy admin - WITAJCIE! :D

No cóż. Ale może wszystkich nie odnalazłem albo polecenie od jakiegoś znanego zbieracza będzie bardziej zaufane. Ewentualnie poreklamuję forum na giełdzie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ratowniki.pun.pl www.16jdshpiorun.pun.pl www.psychika.pun.pl www.superteam.pun.pl www.tibiaotsmesik.pun.pl